ניהול מגדלי מגורים ברמת תחזוקה

                                                         

תחזוקתם של מגדלי מגורים דורשת ניסיון רב והבנה של כל צורכי הבניין לעומק , מאחר ובניין דורש התייחסות לפרטים הקטנים אנו בחברת "הדקל אחזקות" מספקים מענה ניהולי ומקצועי עבור כל צורכי הבניין המשלב מערך הפעלה מבוקר תוך הבנה עמוקה העונה על דרישות הוועד והדיירים עם יחס אישי ופרטני.

·         אנו מספקים את מגוון השירותים הבאים: 

מתבצע סריקה בתדירות יום יומי של הבניין וסביבתו,כמו כן שטיפה יסודית של קומות המגורים והלובי הראשי של הבניין,ניקיון יסודי של המעליות ,חדרי מדרגות, מעקות , קירות פנים הלובי בפרט לפני החגים ,חדר כושר ,אנו מאמינים שהבית שלך מתחיל בכניסה לבניין לכן אנו שמים דגש על מרחבים ציבוריים הכוללים: גינות,דרכי גישה שונות לבניין. את חניון המגורים אנו מנקים בעזרת מכונה רכובה, ניקיון בגובה, פוליש וקס ועוד מגוון רחב של שירותי ניקיון תוך שימוש במגוון רחב של מוצרים הייחודים לנו בלבד לאחר ניסיון של שנים.
 

·         שירותי תחזוקה מונעת ותקלות שבר:                                                                  

  תחזוקת ובקרת מערכות טכנו -מכאניות מתקדמות הנעשות באופן יעיל וחסכוני תוך התאמה לצורכי הבניין הנעשית לאחר סקירה של הבניין על שלל מערכותיו. טיפול ותיקון כל מערכות המגדל הכוללות מערכות מיזוג אויר ,מערכות הסקה וחימם, משאבות לחץ, מערכות כיבוי אש, מעליות, גנרטורים, מערכות סולריות, מערכות חשמל, מים ואינסטלציה ,ומערכות אבטחה ובקרה,בנוסף ניתן דוח פעולה חודשי,חצי שנתי, ושנתי.

 

·         תחזוקת אזורי פנאי: 

 תחזוקת והפעלת מתקני המבנה ואבזוריו כדוגמת מתקני ספורט ,ספא,  בריכות שחייה, לובי, חדר כושר, מועדון דיירים , ג'ימבורי ,משחקיות ומגוון רחב של מתקני משחק ועוד..

 

·         תחזוקת גינות ופיתוח: 

 עיצוב ותכנון גינות במבנה ובסביבתו ותחזוקתן השוטפת הכולל פיקוח על מערכות השקיה, הדברת עשבים שוטים , לאחר שנים בתחום אנו מבינים את הצורך בגינה מזמינה ונעימה ברחבה ציבורית של המבנה . לכן לפני קבלת בניין חדש אנו יוזמים פגישה אישית עם הגנן וחברי הוועד ע"מ לתת תמונה עתידית ותוכנית עבודה חודשית בהתאם לציפיות של הוועד.                                                                                               
 

להצעת מחיר משתלמת מלאו את  הפרטים ונחזור אליכם בהקדם